Parafia Rzymsko-Katolicka
św. Michała Archanioła
  ul. Kościelna 14, 43-365 Wilkowice, tel. 33 817-12-70, e-mail: wilkowice@bielsko.opoka.org.pl
 

 

 

 

Msze św. zamawiamy w zakrystii kościoła.

 

Uwagi i pytania kierujemy

do ks. Tomasza

 

 

 

                                   Msze św. - gdzie, kiedy

 

 

      

                  INTENCJE MSZALNE                

             

                  

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piątek (27.02)

 

6.30

 

+ Olga i Antoni Francuz

6.30

 

+ Genowefa Książek

18.00

 

Za dobrodziejów pomagających Szymonowi Olek o Boże błogosławieństwo i zdrowie – Msza w rocznicę wypadku

 

 

 

Sobota (28.02)

 

6.30

 

Dziękczynno-błagalna w int. Romana z okazji imienin

6.30

 

+ Genowefa Książek

18.00

 

+ Stanisław Maślanka w 1 r. śm.

 

 

 

Niedziela (01.03)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30

 

+ Ewa Rosner w 7 r. śm.

8.00

 

ŻYWY RÓŻANIEC – Róża Św. Faustyny

9.30

 

+ Kazimierz Gębala

11.30

 

+ Maria i Antoni Damek

18.00

 

ZA PARAFIAN

 

Poniedziałek (02.03)

 

6.30

 

+ Władysław Śpiewak w 27 r. śm.

18.00

 

+ Franciszek Maliszewski

 

 

 

Wtorek (03.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Jan Kalinowski w 1 r. śm.

 

 

 

Środa (04.03)

 

6.30

 

+ Franciszek Maliszewski

18.00

 

+ Edward Kosiński w 3 r. śm.

 

 

 

Czwartek (05.03)

 

6.30

 

Dziękczynno-błagalna w int. Tadeusza Kosteckiego z okazji 84 rocznicy urodzin

6.30

 

+ Janusz Golec w 14 r. śm.

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

Za Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ w kolejną rocznicę powstania, aby z każdym rokiem nie tylko poszerzało, ale również odmładzało swoje szeregi

 

 

 

Piątek (06.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

16.30

 

+ Jerzy Kania (Konior?) w 6 r. śm.

18.00

 

+ Damian Cyganek w 18 r. śm.

 

 

 

Sobota (07.03)

 

6.30

 

+ Franciszek Maliszewski

6.30

 

+ Janina Jurasz w 1 r. śm.

18.00

 

+ Emilia Kolber

 

 

 

Niedziela (08.03)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30

 

ZA PARAFIAN

8.00

 

+ Henryk Cader w r. śm.

9.30

 

+ Bronisław, Piotr i Maria Pietraszko

11.30

 

+ Władysław Krysta w 14 r. śm.

18.00

 

+ Kazimierz Hankus

 

Poniedziałek (09.03)

 

6.30

 

+ Antoni Halupka

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Tadeusz Foltyniak z córką Krystyną

 

 

 

Wtorek (10.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Stefania i Czesław Tulkowscy

 

 

 

Środa (11.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Zofia Maślanka w 11 r. śm.

 

 

 

Czwartek (12.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

6.30

 

+ Antoni Halupka

6.30

 

+ Władysław Kufel

18.00

 

+ Emilia i Franciszek Biernat

 

 

 

Piątek (13.03)

 

6.30

 

+ Antoni Halupka

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

ZA JUBILATÓW MARCA

 

 

 

Sobota (14.03)

 

6.30

 

+ Maria i Walenty Świerczek

6.30

 

+ Łukasz Świerczek

18.00

 

+ Jan Mucha w 6 r. śm.

 

 

 

Niedziela (15.03)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

6.30

 

+ Jan Czader w 7 r. śm.

8.00

 

+ Antoni i Katarzyna Kajzer

9.30

 

+ Zofia i Tadeusz Salski

11.30

 

CHRZTY – ZA PARAFIAN

18.00

 

+ Ryszard Bochen w 2 r. śm.

 

Poniedziałek (16.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Maria Baca

 

 

 

Wtorek (17.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Józef, Helena, Tadeusz, Krystyna Pawlusiak

 

 

 

Środa (18.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

AKCJA KATOLICKA

 

 

 

Czwartek (19.03)

 

6.30

 

+ Józef Dobija

6.30

 

+ Józef Nikiel z rodzicami

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Józef i Aniela Kastelik

 

 

 

Piątek (20.03)

 

6.30

 

+ Józef Jakubiec

6.30

 

+ Emilia Kolber

18.00

 

+ Emilia Dutka

 

 

 

Sobota (21.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

6.30

 

+ Marian Damek

18.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Marii Huczek z okazji 75 r. ur.

 

 

 

Niedziela (22.03)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - REKOLEKCJE

6.30

 

+ Józef Męcner z rodzicami

8.00

 

ZA PARAFIAN

9.30

 

+ Jan i Emilia Górny

11.30

 

ROCZKI

18.00

 

+ Marek Ziober w 4 r. śm.

 

Poniedziałek (23.03)

 

REKOLEKCJE

8.00

 

+ Ludwika i Jan Maślanka

10.00

 

+ Emilia Kolber

12.15

 

+ Maria i Karol Szczyrk

14.00

 

+ Józef Łukaszek z rodzicami

18.00

 

+ Jan Krajewski w 15 r. śm.

 

 

 

Wtorek (24.03)

REKOLEKCJE

6.30

 

+ Emilia Kolber

10.00

 

+ Marian Damek

12.15

 

+ Dominik Kociszewski

18.00

 

+ Józef Jachnicki

 

 

 

Środa (25.03)

REKOLEKCJE

9.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Emmanuela z okazji rocz. urodzin

9.00

 

+ Emilia Kolber

12.15

 

+ Antoni Piętoń

18.00

 

ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINKÓW

 

 

 

Czwartek (26.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

6.30

 

+ Marian Damek

6.30

 

+ Władysław Kufel

18.00

 

+ Maria Żygowska w 1 r. śm.

 

 

 

Piątek (27.03)

 

6.30

 

+ Emilia Kolber

6.30

 

+ Marian Damek

18.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Klaudii Kaśków z okazji 18 r. ur.

 

 

 

Sobota (28.03)

 

6.30

 

+ Józefa Waleczek

6.30

 

+ Małgorzata Urbańczyk z rodzicami

18.00

 

BIERZMOWANIE

18.00

 

+ Edward Kosiński w 3 r. śm

 

 

 

Niedziela (29.03)

NIEDZIELA PALMOWA

6.30

 

+ Bronisława Polak

8.00

 

+ Władysława Buława w 17 r. śm.

9.30

 

+ Mirosław Ścieżka w 6 r. śm.

11.30

 

ZA PARAFIAN

18.00

 

+ Maria, Franciszek Klima, Tadeusz Pawlusiak

 

Msza św. Gregoriańska: + Emilia Kolber

Lp.

DATA

Dzień

Godzina

MIEJSCE

1.

3.03.2015

Wt

6.30

Kościół (w)

2.

4.03.2015

Śr

15.30

Szpital

3.

5.03.2015

Czw

6.30

Kościół

4.

6.03.2015

Pt

6.30

Kościół (w)

5.

7.03.2015

Sb

18.00

Kościół (w)

6.

8.03.2015

Nd

10.00

Szpital

7.

9.03.2015

Pon

6.30

Kościół

8.

10.03.2015

Wt

6.30

Kościół (w)

9.

11.03.2015

Śr

6.30

Kościół (w)

10.

12.03.2015

Czw

6.30

Kościół (w)

11.

13.03.2015

Pt

6.30

Kościół

12.

14.03.2015

Sb

16.30

DPS

13.

15.03.2015

Nd

10.00

Szpital

14.

16.03.2015

Pon

6.30

Kościół

15.

17.03.2015

Wt

6.30

Kościół

16.

18.03.2015

Śr

6.30

Kościół

17.

19.03.2015

Czw

6.30

Kościół

18.

20.03.2015

Pt

6.30

Kościół

19.

21.03.2015

Sb

6.30

Kościół

20.

22.03.2015

Nd

10.00

Szpital

21.

23.03.2015

Pon

10.00

Kościół

22.

24.03.2015

Wt

8.00

Kościół

23.

25.03.2015

Śr

9.00

Kościół

24.

26.03.2015

Czw

6.30

Kościół

25.

27.03.2015

Pt

6.30

Kościół

26.

28.03.2015

Sb

16.30

DPS

27.

29.03.2015

Nd

10.00

Szpital

28.

30.03.2015

Pon

6.30

Kościół

29.

31.03.2015

Wt

6.30

Kościół

30.

1.04.2015

Śr

15.30

Szpital