Parafia Rzymsko-Katolicka
św. Michała Archanioła
  ul. Kościelna 14, 43-365 Wilkowice, tel. 33 817-12-70, e-mail: wilkowice@bielsko.opoka.org.pl
 

 

 

 

Msze św. zamawiamy w zakrystii kościoła.

 

Uwagi i pytania kierujemy

do ks. Tomasza

 

 

 

                                   Msze św. - gdzie, kiedy

 

 

      

                  INTENCJE MSZALNE                

             

                  

                      

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek (22.08)

 

6.30

 

+ Anna i Michał Wodyk

19.00

 

+ Maria Marszałek

 

 

 

Wtorek (23.08)

 

6.30

 

+ Jadwiga Berdyn

19.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Agnieszki i Dawida Trela z okazji  1 rocznicy ślubu

 

 

 

Środa (24.08)

 

6.30

 

+ Sylweriusz Konior

19.00

 

+ Kazimierz Bieniek w 30 r. śm.

 

 

 

Czwartek (25.08)

 

6.30

 

+ Sylweriusz Konior

19.00

 

+ Jadwiga Tadaniewicz w 7 r. śm.

 

 

 

Piątek (26.08)

 

6.30

 

+ Franciszek Rynkowski w 7 r. śm.

19.00

 

+ Maria Szczotka

 

 

 

Sobota (27.08)

 

6.30

 

+ Bernadeta i Władysław Wałęga z synami

19.00

 

+ Julian Rączka w 28 r. śm.

 

 

 

Niedziela (28.08)

 

6.30

 

+ Michał Maślanka w 3 r. śm.

8.00

 

ZA PARAFIAN

9.30

 

+ Jan Dobija w r. śm.

11.30

 

ROCZKI

19.00

 

+ Józef Łukaszek w 28 r. śm.

 

Poniedziałek (29.08)

 

6.30

 

+ Sylweriusz Konior

19.00

 

+ Stefania Duraj

 

 

 

Wtorek (30.08)

 

6.30

 

+ Zofia Marek z rodzicami

19.00

 

+ Stefania, Stefan i Janusz Pawlik

 

 

 

Środa (31.08)

 

6.30

 

+ Sylweriusz Konior

19.00

 

ZA ZMARŁYCH Z WYPOMINKÓW

 

 

 

Czwartek (01.09)

 

6.30

 

W intencji Piotra o Boże błogosławieństwo

6.30

 

+ Sylweriusz Konior

8.00

 

POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

18.00

 

Honorowa Straż NSPJ

 

 

 

Piątek (02.09)

 

6.30

 

+ Helena Leśniak

16.30

 

+ Franciszek i Anna Paleczny

18.00

 

+ Stefania z rodzicami

 

 

 

Sobota (03.09)

 

6.30

 

+ Ryszard Uroda w 3 r. śm.

6.30

 

+ Helena i Ignacy Gauszka

18.00

 

KOŁO RADIA MARYJA

 

 

 

Niedziela (04.09)

 

6.30

 

+ Stefania i Stefan Rosiak

8.00

 

ŻYWY RÓŻANIEC

9.30

 

ZA PARAFIAN

WlkG 10.30

 

+ Zofia, Stanisław, Janusz

11.30

 

+ Edward i Janina Pisarczyk

18.00

 

+ Otylia Kanik w 1 r. śm.