Parafia Rzymsko-Katolicka
św. Michała Archanioła
  ul. Kościelna 14, 43-365 Wilkowice, tel. 33 817-12-70, e-mail: wilkowice@bielsko.opoka.org.pl
 

 

 

 

Msze św. zamawiamy w zakrystii kościoła.

 

Uwagi i pytania kierujemy

do ks. Tomasza

 

 

 

                                   Msze św. - gdzie, kiedy

 

 

      

                  INTENCJE MSZALNE                

             

                  

                      

 

 

 

 

 

 

 

Piątek (27.05)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

6.30

 

+ Kazimiera Żabnicka

18.00

 

+ Helena i Jan Adamiec

 

 

 

Sobota (28.05)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

6.30

 

+ Stefania Michalczewska w 1 r. śm.

18.00

 

+ Józefa i Szymon Pasierbek z córką Barbarą

 

 

 

Niedziela (29.05)

 

6.30

 

ZA PARAFIAN

8.00

 

+ Antoni Kajzer

9.30

 

+ Jan i Maria Łaciak

11.30

 

MSZA PRYMICYJNA KS. WOJCIECHA OLESIŃSKIEGO

18.00

 

+ Antoni Piętoń w 2 r. śm.

 

Poniedziałek (30.05)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

18.00

 

+ Józef Kwaśny w 27 r. śm.

 

 

 

Wtorek (31.05)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

18.00

 

+ Julia i Michał

 

 

 

Środa (01.06)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

18.00

 

+ Teresa Tomasik w r. śm.

 

 

 

Czwartek (02.06)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

6.30

 

+ Kazimiera Żabnicka

6.30

 

+ Irena, Józef, Zygmunt Kliś

18.00

 

Do Miłosiernego Serca Jezusa w int. Członków Straży Honorowej NSPJ i ks. Opiekuna

 

 

 

Piątek (03.06)

UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA

6.30

 

+ Anna Wróbel

8.00

 

+ Siostra Celina Paczkowska

9.30

 

+ Stanisław i Helena Biłek

18.00

 

ZA PARAFIAN

18.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Ks. Grzegorza Walaszka z okazji    25-lecia kapłaństwa

18.00

 

+ Rozalia Oszek w 1 r. śm.

 

 

 

Sobota (04.06)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

6.30

 

+ Adolf Mysłajek w 30 r. śm. z żoną Zofią

18.00

 

+ Bożena Olesińska od Koła Radia Maryja

 

 

 

Niedziela (05.06)

 

6.30

 

+ Antoni Tomasik

8.00

 

ŻYWY RÓŻANIEC – o Boże błog. dla członkiń Róży Św. Zofii

9.30

 

+ Anna i Jan Widuch

WGrn 10.30

 

+ Helena, Henryk, Joze, Andreas Groenewege

11.30

 

+ Henryk Wala w 9 r. śm.

18.00

 

+ Józef i Marianna Kulik oraz zmarli z rodziny

 

Poniedziałek (06.06)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

18.00

 

+ Władysław Gilowski, żona Stefania i zmarli z rodziny

 

 

 

Wtorek (07.06)

 

6.30

 

+ Janina Kadłubicka w 2 r. śm.

18.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Krystyny i Bogusława Rączka z okazji 35 rocznicy ślubu

 

 

 

Środa (08.06)

 

6.30

 

+ Anna Wróbel

18.00

 

+ Krystyna Mackiewicz w r. śm.

 

 

 

Czwartek (09.06)

 

6.30

 

Dziękczynno-błagalna w int. Heleny

6.30

 

+ Franciszek i Helena Hańderek

6.30

 

+ Kazimiera Żabnicka

18.00

 

+ Helena i Franciszek Łaciak

 

 

 

Piątek (10.06)

 

6.30

 

+ Edward Adamczyk

6.30

 

+ Anna i Antoni Otrząsek z rodzicami

18.00

 

ZA JUBILATÓW MIESIĄCA

 

 

 

Sobota (11.06)

 

6.30

 

+ Tadeusz Jakubiec

6.30

 

+ Ludwika i Władysław Pęcikiewicz

18.00

 

+ Józef i Maria Dziubek

 

 

 

Niedziela (12.06)

 

6.30

 

+ Anna i Adolf Łukaszek

8.00

 

ZA PARAFIAN

9.30

 

+ Hubert Zimoń w 3 r. śm.

WGrn 10.30

 

+ Józef, Helena, Tadeusz i Krystyna Pawlusiak

11.30

 

+ Józef Duraj

18.00

 

+ Antoni Sołtysik

 

Poniedziałek (13.06)

 

6.30

 

+ Elżbieta Parniak

18.00

 

+ Antoni Kanik z rodzicami i teściami

 

 

 

Wtorek (14.06)

 

6.30

 

+ Józef Zawiła

18.00

 

+ Adam Kufel w 3 r. śm.

 

 

 

Środa (15.06)

 

6.30

 

+ Władysław Śpiewak

18.00

 

AKCJA KATOLICKA

 

 

 

Czwartek (16.06)

 

6.30

 

+ Jan Waligóra w 1 r. śm.

6.30

 

+ Józef Zawiła

6.30

 

+ Gertruda Komendera

18.00

 

+ Leszek Laszczak

 

 

 

Piątek (17.06)

 

6.30

 

+ Alojzy, Amalia, Anna

6.30

 

+ Władysław Śpiewak

18.00

 

+ Bronisław i Anna Marszałek

 

 

 

Sobota (18.06)

 

6.30

 

+ Zofia Mysłajek z mężem Adolfem w 11 r. śm.

6.30

 

+ Józef i Bronisława

18.00

 

+ Julia Gruszka w 14 r. śm.

 

 

 

Niedziela (19.06)

 

6.30

 

+ Władysław i Amalia Łukaszek

8.00

 

+ Karol i Zofia Cendrzak

9.30

 

+ Maria Romaniak w 23 r. śm.

WGrn 10.30

 

+ Jan i Emilia Górny z rodzicami

11.30

 

CHRZTY – ZA PARAFIAN

18.00

 

+ Zofia i Władysław Kubica

Poniedziałek (20.06)

 

6.30

 

+ Józef z rodzicami

18.00

 

+ Stanisław Gaura

 

 

 

Wtorek (21.06)

 

6.30

 

+ Emilia, Marian i Teresa Dusińscy

18.00

 

+ Alojzy Wróbel i Władysław Pompa

 

 

 

Środa (22.06)

 

6.30

 

+ Władysław Śpiewak

18.00

 

Dziękczynno-błagalna w int. Łukasza Lik z okazji 18 rocznicy urodzin

 

 

 

Czwartek (23.06)

 

6.30

 

+ Władysław Śpiewak

6.30

 

+ Gertruda Komendera

6.30

 

+ Salomea Wiewióra

18.00

 

+ Jan Diak z rodzicami i teściami

 

 

 

Piątek (24.06)

 

6.30

 

+ Jan Mucha

8.00

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

18.00

 

+ Jan Kastelik

 

Msza św. Gregoriańska: + Anna Wróbel

Lp.

DATA

Dzień

Godzina

MIEJSCE

1.

10.05.2016

Wt

6.30

Kościół

2.

11.05.2016

Śr

6.30

Kościół

3.

12.05.2016

Czw

6.30

Kościół

4.

13.05.2016

Pt

6.30

Kościół

5.

14.05.2016

Sb

6.30

Kościół

6.

15.05.2016

Nd

10.00

SZPITAL

7.

16.05.2016

Pon

6.30

Kościół

8.

17.05.2016

Wt

6.30

Kościół

9.

18.05.2016

Śr

6.30

Kościół

10.

19.05.2016

Czw

6.30

Kościół

11.

20.05.2016

Pt

6.30

Kościół

12.

21.05.2016

Sb

6.30

Kościół

13.

22.05.2016

Nd

10.00

SZPITAL

14.

23.05.2016

Pon

6.30

Kościół

15.

24.05.2016

Wt

10.00

DPS

16.

25.05.2016

Śr

6.30

Kościół

17.

26.05.2016

Czw

11.30

DPS

18.

27.05.2016

Pt

6.30

Kościół

19.

28.05.2016

Sb

6.30

Kościół

20.

29.05.2016

Nd

10.00

SZPITAL

21.

30.05.2016

Pon

6.30

Kościół

22.

31.05.2016

Wt

6.30

Kościół

23.

01.06.2016

Śr

6.30

Kościół

24.

02.06.2016

Czw

6.30

Kościół

25.

03.06.2016

Pt

6.30

Kościół

26.

04.06.2016

Sb

6.30

Kościół

27.

05.06.2016

Nd

10.00

SZPITAL

28.

06.06.2016

Pon

6.30

Kościół

29.

07.06.2016

Wt

10.00

DPS

30.

08.06.2016

Śr

6.30

Kościół